Одеська область – унікальний регіон.  Це логістичний центр України, сучасний високорозвинений промисловий комплекс, один із лідерів з виробництва продуктів аграрного і харчового сектору, а також регіон, де успішно розвиваються інноваційні проекти. Потенціал виробництва конкурентоздатної продукції в Одеській області вже значно перевищує внутрішні потреби країни.

Для задоволення потреб та вирішення проблем експортерів Одеської області Центр підтримки експорту відкриває свої двері для підприємців, що потребують допомогу у здійсненні експортної діяльності.

Глобальною місією Центру підтримки експорту є створення та підтримка репутації Одеського області за кордоном, як регіону, де виробляються якісні продукти, де працюють підприємці з позитивною діловою історією, де економічний та інвестиційний клімат сприяє довгострокових партнерськими відносинам.

Основні цілі Центру:

  • підвищення конкурентоздатності мікро-, малого і середнього бізнесу на міжнародних ринках;
  • стимулювання експортної діяльності серед виробників Одеської області;
  • підвищення рівня знань і навичок підприємців у сфері ЗЕД.

Для досягнення цих цілей ми:

  • презентуємо одеський регіон і його виробників на міжнародних виставках та у відносинах з іноземними партнерами;
  • надаємо комплексну допомогу  одеським підприємцям на будь-якому етапі експортної діяльності;
  • проводимо навчальні заходи щодо актуальних питань здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

Команда Центру підтримки експорту – це фахівці із різних сфер зовнішньоекономічної діяльності, які покликані змінити уявлення про те, що експорт доступний лише великому бізнесу. Саме тому ми допомагаємо малим та середнім підприємствам знаходити необхідні ресурси для здійснення ними зовнішньоекономічної діяльності,  вивчати ринки та аналізувати торгові тенденції, будувати успішну експортну стратегію підприємств та юридично, організаційно, технічно супроводжувати їх при виході зовнішні глобальні ринки.

Успішному експорту передує правильно вироблена стратегія, ретельна підготовка, якісний продукт та хороша ділова репутація.

 

Ми працюємо для вашого успіху!

1

Юлія Маркітан

yumarkitan@esc.in.ua

photo5427221311060552950

Сергій Чебан

scheban@esc.in.ua

photo_2019-07-26_10-58-33

Євгенія Шаповал

yeshapoval@esc.in.ua

У Вас є бізнес-задача? – У нас є рішення.

Отримайте консультацію нашого менеджера БЕЗКОШТОВНО

 

FREE CONSULTATION

 

WE ARE HERE TO IMPLEMENT YOUR BUSINESS PLAN!